ZAMÓWIENIA HURTOWE

Zamówienia hurtowe – sposób na oszczędnośćKorzyści płynące ze składania zapytań handlowych i zamówień hurtowych

Mamy dla Państwa interesującą ofertę współpracy dotyczącej sprzedaży naszej sztukaterii elewacyjnej oraz sztukaterii wewnętrznej !!!

Złóż zapytanie już dziś na wycenę sztukaterii na swój dom a my przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę z uwzględnieniem jak najniższej ceny.

Mamy również propozycje rabatowe indywidualne dla właścicieli składów budowlanych oraz firm zajmujących się dociepleniami i odnawianiem starych kamienic. Jesteśmy w stanie dorobić częściowo zniszczone gzymsy o starodawnych wzorach lub inne nietypowe rzeczy trudne do wykonania ręcznie.

Oferujemy współpracę długoterminową i na elastycznych warunkach. Podzielimy się wiedzą dotyczącą produkcji jak i montażu sztukaterii. Zdradzimy sposoby na dobry, efektowny i nieproblematyczny montaż a także metodę wykorzystania materiału bez jakichkolwiek odpadów.

Wyślemy próbki naszych produktów, aby Państwo przed zamówieniem przekonali się o wysokiej jakości oferowanej przez naszą firmę sztukaterii. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta odnośnie trwałości naszych produktów. Profesjonalnie, maszynowo pokryte masą żywiczną listwy wykonane ze styropian EPS 150 – 200 jest naszą przewagą na rynku w porównaniu do konkurencji, gdzie często wykorzystywany jest zwykły klej do styropianu nałożony pędzlem.

Jesteśmy w trakcie wznawiania aprobaty technicznej aby Państwo mieli wgląd i gwarancję, że nasz produkt jest atestowany.

Masz pomysł na współpracę z nami? Posiadasz projekt narzucony przez projektanta lub masz swoją wizję domu przyozdobionego sztukaterią?

Zapraszamy! przedstaw swoją propozycję na adres e-mail : styrogzyms@op.pl lub skontaktuj się pod numerem telefonu 501-677-178

TEL. 501-677-178

EMAIL: styrogzyms@op.pl

STYRO-GZYMS Mateusz Pławecki

Binczarowa 182, 33-332 Florynka 
NIP 7343359508, REGON 122821389 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O ZAMÓWIENIE HURTOWE

[dvppl_cf7_styler cf7=”2198″ _builder_version=”4.1″ labels_text_color=”#ffffff” custom_padding=”30px|30px|30px|30px|true|true”][/dvppl_cf7_styler]
0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop